PROCES PRODUKCJI

Zajmiemy się twoją produkcją od A do Z
1. Twoje zamówienie

Potrzebujemy Twojego pomysłu, projektu lub gotowego wzoru. Im bardziej szczegółowe i konkretne dane tym szybsza będzie obsługa zlecenia. Nasz przedstawiciel będzie z Tobą w stałym kontakcie, by doprecyzować szczegóły.

2. Wykonanie form krawieckich

Na tym etapie Twój projekt jest odwzorowany zgodnie z Twoimi wytycznymi do postaci formy krawieckiej.  Doświadczony konstruktor zasugeruje rozwiązania, aby gotowy wyrób leżał zawsze idealnie.

3. Odszycie pierwowzoru (sampla)

Odszycie pierwowzoru to także idealny moment na dobór najlepszych materiałów i dodatków.  Warto przy tym skorzystać z naszych propozycji. Wraz z Tobą ustalamy umiejscowienie zdobień, wszywek, i emblematów, a także kolor nici. Po Twojej akceptacji odszyty model staje się wzorem do pozostałej części produkcji.

4. Krojenie

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w procesie krojenia zużywamy materiał w ilości niezbędnie koniecznej dla wykrojenia uzgodnionych z Tobą ilości uwzględniających podział na rozmiary. To Twoja oszczędność, komputerowa kalkulacja strat materiału jest bardzo dokładna.

5. Szycie

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze było dokładne i zgodne z ustaleniami. W zależności od wielkości i charakteru produkcji trafia ona do odpowiedniego, wyspecjalizowanego zespołu. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na profesjonalne uszycie niemal każdego rodzaju odzieży.

6. Metkowanie, pakowanie,
kontrola jakości

Jakość wyrobu  weryfikowana jest przy stanowisku kontroli jakości. Sprawdzany jest pod kątem dokładności szycia, oraz zgodnością z wymiarami. Kolejnym etapem jest prasowanie, a także zgodne z Twoim życzeniem metkowanie i pakowanie odzieży. Po tym etapie Twoja kolekcja jest gotowa do sprzedaży.

7. Transport / Odbiór

Pozostało jedynie odebrać gotową odzież. Możesz to zrobić osobiście, chętnie zaprosimy Cię do nas. Jeśli czas jednak na to nie pozwala, przywieziemy Ci zrealizowane zamówienie, lub wyślemy za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej.